Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA20152945
Autoritate contractantă
Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.552 RON
Valoare atribuită
21.456 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
24.04.2018 14:38
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.456 RON

din 21.552 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.