Atribuită Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA36128887
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34928220-6 · Elemente pentru garduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.010,01 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010,01 RON