Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonde, Sonda de aspiratie cu valva CH 6,8,10,12,14,16,18,20,22 Germanmed Certificat CE

Număr anunț
DA20160973
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44 RON
Valoare atribuită
44 RON
Data publicării
25.04.2018 10:35
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44 RON

din 44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.