Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STAPHAUREX PLUS 150 TESTE
- Număr anunț
- DA20160622
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264 RON
- Valoare atribuită
- 264 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 10:25
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
264 RON
din 264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro