Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comprese nesterile din tifon 40cm / 40cm *100 buc 23 grame ( Compresa nesterila ) Nu pliate !
- Număr anunț
- DA20154598
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717,50 RON
- Valoare atribuită
- 717,50 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 15:27
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
717,50 RON
din 717,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro