Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii drumuri comunale prin plombari

Număr anunț
DA20145527
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.228 RON
Valoare atribuită
8.228 RON
Data publicării
24.04.2018 10:59
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.228 RON

din 8.228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.