Acasă · Licitații
· Sisteme de gestionare a instalatiilor pentru intretinerea sistemelor informatice (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Intretinere echipamente informatice
- Număr anunț
- DA20115958
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Municipala Odorheiu Secuiesc (CUI 6876957)
- Furnizor / câștigător
- JOKER SRL (CUI RO15273947)
- Cod CPV
- 72514300-4 · Sisteme de gestionare a instalatiilor pentru intretinerea sistemelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,40 RON
- Valoare finală
- 296,40 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 08:56
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.