Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA20124439
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4038946)
Furnizor / câștigător
DERSIDAN SRL (CUI RO3737440)
Cod CPV
24311521-5 · Soda caustica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,70 RON
Valoare atribuită
241,70 RON
Data publicării
20.04.2018 14:13
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,70 RON

din 241,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.