Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier - Reabilitare drum forestier Bosorogu(rest de executat) DS Alba

Număr anunț
DA20143066
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
Gandila Ioana P.F.A. (CUI 22497203)
Cod CPV
71530000-2 · Servicii de consultanta in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.973 RON
Valoare atribuită
10.973 RON
Data publicării
24.04.2018 09:43
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.973 RON

din 10.973 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.