Ofertă acceptată Cumpărare directă

Iaurt 140 gr

Număr anunț
DA20151851
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT JUNIOR NR 26 (CUI 29368907)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,20 RON
Valoare atribuită
116,20 RON
Data publicării
24.04.2018 14:07
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 22:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,20 RON

din 116,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.