Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIOCOLATA SCHOGETTEN TRILOGIA DIV. AROME 100 GR.

Număr anunț
DA20159715
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,75 RON
Valoare atribuită
222,75 RON
Data publicării
25.04.2018 09:57
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,75 RON

din 222,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.