Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida )

Număr anunț
DA20158090
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,60 RON
Valoare atribuită
25,60 RON
Data publicării
25.04.2018 09:05
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,60 RON

din 25,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.