Ofertă acceptată Cumpărare directă

Croissant cu ciocolata 100G (2x50g)

Număr anunț
DA20158047
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,90 RON
Valoare atribuită
172,90 RON
Data publicării
25.04.2018 09:04
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,90 RON

din 172,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.