Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachetul de diverse produse alimentare
- Număr anunț
- DA20155960
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,40 RON
- Valoare atribuită
- 473,40 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 16:39
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 16:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
473,40 RON
din 473,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro