Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCHIMB ANVELOPE TURISM 13"-16"JANTE ALIAJ

Număr anunț
DA20157367
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
Furnizor / câștigător
TOGA SERV SRL (CUI RO25998373)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,23 RON
Valoare atribuită
67,23 RON
Data publicării
25.04.2018 08:35
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,23 RON

din 67,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.