Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tractor pentru tuns gazon Husqvarna TC 142T

Număr anunț
DA20152606
Autoritate contractantă
COMUNA GARBOVI (CONSILIUL LOCAL GARBOVI) (CUI 4365158)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.596,65 RON
Valoare atribuită
12.596,65 RON
Data publicării
24.04.2018 14:28
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.596,65 RON

din 12.596,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.