Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO
- Număr anunț
- DA20150288
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TESLUI (CUI 15102262)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514,85 RON
- Valoare atribuită
- 514,85 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 13:27
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
514,85 RON
din 514,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro