Atribuită Cumpărare directă

Sistem de supravegherre video sali examene

Număr anunț
DA36129724
Autoritate contractantă
Colegiul National "Dimitrie Cantemir" Onesti (CUI 4278205)
Furnizor / câștigător
DATA TECH SRL (CUI 14317484)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.086,55 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.086,55 RON