Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de revizie periodica la utilajele buldoexcavator Komatsu D65 EX seria nr.69390 si nr.70423
- Număr anunț
- DA20160179
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI RO6519610)
- Cod CPV
- 50118100-6 · Servicii de depanare a vehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.034,82 RON
- Valoare atribuită
- 5.034,82 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 10:11
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.034,82 RON
din 5.034,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro