Ofertă acceptată Cumpărare directă

Efectuare masuratori topografice pentru PUG-uri

Număr anunț
DA20144459
Autoritate contractantă
COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
Furnizor / câștigător
MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.000 RON
Valoare atribuită
129.000 RON
Data publicării
24.04.2018 10:21
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.000 RON

din 129.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.