Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet materiale de constructii

Număr anunț
DA20153066
Autoritate contractantă
COMUNA IRATOSU (CUI 3519534)
Furnizor / câștigător
CRIN.MAG CONSTRUCT SRL (CUI RO16278276)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,03 RON
Valoare atribuită
742,03 RON
Data publicării
24.04.2018 14:42
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,03 RON

din 742,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.