Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse materiale constructii

Număr anunț
DA20151833
Autoritate contractantă
COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
Furnizor / câștigător
NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.309,66 RON
Valoare atribuită
1.309,66 RON
Data publicării
24.04.2018 14:07
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.309,66 RON

din 1.309,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.