Ofertă acceptată Cumpărare directă

kit reparatie burlane

Număr anunț
DA20144492
Autoritate contractantă
COMUNA MERENI (CUI 16260082)
Furnizor / câștigător
EUROCONSTRUCT SRL (CUI RO12999954)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.462,52 RON
Valoare atribuită
3.462,52 RON
Data publicării
24.04.2018 10:22
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.462,52 RON

din 3.462,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.