Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulapuri cu usi, corpuri biblioteca cu rafturi, garderoba

Număr anunț
DA20163890
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
EXPO TEHNIC SRL (CUI RO22553796)
Cod CPV
39122000-3 · Dulapuri si biblioteci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.819 RON
Valoare atribuită
3.819 RON
Data publicării
25.04.2018 12:01
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.819 RON

din 3.819 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.