Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionle

Număr anunț
DA20156133
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAM IANCU (CUI 4905550)
Furnizor / câștigător
MASTERNET SERVICE SRL (CUI 34414163)
Cod CPV
30122200-2 · Echipamente digitale de tiparit offset (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.910 RON
Valoare atribuită
23.910 RON
Data publicării
24.04.2018 17:14
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.910 RON

din 23.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.