Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie Polonic inox 18/10 - capacitate 100 - 125 ml; lungime 25-35 cm
- Număr anunț
- DA20150994
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- RISTO-TEAM TOTAL SRL (CUI 32080482)
- Cod CPV
- 39222200-6 · Tavi pentru alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 619,20 RON
- Valoare finală
- 619,20 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 13:46
- Data finalizării
- 25.04.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.