Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii colectare, transport-eliminare deseuri
- Număr anunț
- DA20157409
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
- Furnizor / câștigător
- ECOLECT SERV SRL (CUI 33572793)
- Cod CPV
- 90524000-6 · Servicii privind deseurile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.319,05 RON
- Valoare atribuită
- 8.560,50 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 08:37
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.560,50 RON
din 8.319,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro