Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOSCH - PTK 14 EDT - CAPSATOR ELECTRIC, 11.4 MM, ACCESORII
- Număr anunț
- DA20161019
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,57 RON
- Valoare atribuită
- 349,57 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 10:37
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
349,57 RON
din 349,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro