Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set borne acumulator
- Număr anunț
- DA20154700
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
- Furnizor / câștigător
- CAR SERVICE SRL (CUI RO15251698)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,82 RON
- Valoare atribuită
- 58,82 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 15:30
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58,82 RON
din 58,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro