Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE BIROTICA SI IT
- Număr anunț
- DA20152927
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" SIBIU (CUI 9157670)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.081,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.081,58 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 14:38
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.081,58 RON
din 3.081,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro