Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese auto Ford Tranzit conform anunt nr. 11860/16.04.2018

Număr anunț
DA20150851
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
I. I. TEGLA ALIN (CUI 30052354)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,21 RON
Valoare atribuită
325,21 RON
Data publicării
24.04.2018 13:42
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,21 RON

din 325,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.