Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUSIERA PT. PRINTER 20

Număr anunț
DA20167427
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CARAS - SEVERIN (CUI 4287386)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
30192154-5 · Tusiere de rezerva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,91 RON
Valoare atribuită
18,91 RON
Data publicării
25.04.2018 14:03
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,91 RON

din 18,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.