Ofertă acceptată Cumpărare directă

imprimanta /multifunctional Epson EcoTank CISS L6170

Număr anunț
DA20158678
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Arad (CUI 3519496)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC SHOP SRL (CUI RO4967242)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.852 RON
Data publicării
25.04.2018 09:25
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.852 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.