Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Computere portabile
- Număr anunț
- DA20155787
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- PROFESIONAL BUSINESS SRL (CUI RO15637789)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.840 RON
- Valoare finală
- 87.840 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 16:22
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 16:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.