Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSA DE ALIMENTARE IN COMUTATIE 100-240V 20V 3.25

Număr anunț
DA20144955
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI (CUI 15778443)
Furnizor / câștigător
INFO STAR SRL (CUI RO14111980)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
24.04.2018 10:40
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.