Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator auto 12V 66AH

Număr anunț
DA20163290
Autoritate contractantă
UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
Furnizor / câștigător
AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,34 RON
Valoare atribuită
373,34 RON
Data publicării
25.04.2018 11:43
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,34 RON

din 373,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.