Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de servire masa in resturant
- Număr anunț
- DA20155530
- Autoritate contractantă
- Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
- Furnizor / câștigător
- AURA TOUR SRL (CUI 14208380)
- Cod CPV
- 55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.605,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.605,50 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 16:05
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.605,50 RON
din 1.605,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro