Ofertă refuzată Cumpărare directă

Jardiniera din plastic 40 cm

Număr anunț
DA20136864
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
ERGO NATURA CONSULTING SRL (CUI 34971903)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare finală
1.050 RON
Data publicării
23.04.2018 14:06
Data finalizării
25.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.