Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motor pompa Franklin 2.2 KW/380V/4, fisa de legatura
- Număr anunț
- DA20143287
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.968,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.968,16 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 09:49
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.968,16 RON
din 1.968,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro