Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA20162402
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL TULNICI (CUI 4297703)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,51 RON
Valoare atribuită
546,51 RON
Data publicării
25.04.2018 11:17
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,51 RON

din 546,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.