Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spectacol de circ pentru copii

Număr anunț
DA20154323
Autoritate contractantă
COMUNA PECINEAGA (CUI 4617891)
Furnizor / câștigător
MM BIMBO SHOW SRL (CUI 37787167)
Cod CPV
92312250-8 · Servicii prestate de artisti independenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
24.04.2018 15:18
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.