Atribuită Cumpărare directă

Husa telefon APPLE iPhone 15 Pro Max Silicone Case cu MagSafe - Storm Blue, MT1P3ZM/A

Număr anunț
DA36131576
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.875,60 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.875,60 RON