Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi sterile din nitril protectie citostatica oncologie cat. III-a

Număr anunț
DA20157374
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
Cod CPV
35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250 RON
Valoare atribuită
7.250 RON
Data publicării
25.04.2018 08:35
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.250 RON

din 7.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.