- Număr anunț
- DA20085262
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.553 RON
- Valoare atribuită
- 8.553 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 08:23
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.553 RON
din 8.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro