Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 36,4% sub estimat
FILME RADIOLOGICE DRY FILM DI-HL 35X43 CM 100SH
- Număr anunț
- DA20153131
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON 36,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 14:44
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 11.000 RON estimat
36,4%
Adjudecat la 63,6% din estimat · economie 4.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.