Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARBAMAZEPINA TERAPIA 200MG*50CPR

Număr anunț
DA20154136
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,50 RON
Valoare finală
262,50 RON
Data publicării
24.04.2018 15:13
Data finalizării
25.04.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.