Ofertă refuzată Cumpărare directă

Osmofundin 15% N x 100 ml x 10 sol. perf

Număr anunț
DA20140429
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,80 RON
Valoare finală
158,80 RON
Data publicării
23.04.2018 21:01
Data finalizării
25.04.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.