Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope 225/75R16C ALL SEASON

Număr anunț
DA20168414
Autoritate contractantă
Comuna Gura Foii (CUI 4207026)
Furnizor / câștigător
TACHO DAN SRL (CUI 38059790)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866 RON
Valoare atribuită
866 RON
Data publicării
25.04.2018 14:36
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866 RON

din 866 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.