Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa Video SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ 8GB DDR5 256-bit Special Edition
- Număr anunț
- DA20167362
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
- Cod CPV
- 30237134-7 · Acceleratoare grafice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403,35 RON
- Valoare atribuită
- 8.403,35 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 14:01
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.403,35 RON
din 8.403,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro