Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sina motof.MS 231, Husqvarna 455 si Husqvarna 137

Număr anunț
DA20162024
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
DASILVA ROM S.R.L. (CUI RO16659610)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,26 RON
Valoare atribuită
388,26 RON
Data publicării
25.04.2018 11:07
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,26 RON

din 388,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.